ALOE VERA - sada 2 ks

2 x 0,5 litra

Doplnok stravy.
Aloe vera Global 3000 Clubu obsahuje malé kúsky gélovitej dužiny pravej Aloe - Aloe Barbadensis Miller.

POPIS VÝROBKU

Aloe Vera sa používa už od staroveku pre svoje veľmi prospešné vlastnosti.
Je vhodná pri nepríjemných pocitoch plynatosti, zápchy, hnačky, pálenia záhy, prispieva k zlepšeniu stavu pokožky a regenerácii organizmu.
Obsahuje mnoho účinných látok - antioxidanty (bioflavonoidy, karotenoidy), vitamíny (vitamín C, B1, B2, B3, B6, cholín), minerály a stopové prvky (vápnik, draslík, zinok, sodík, fosfor, horčík, chloridy, meď), aminokyseliny, enzýmy.
Jednou z najdôležitejších zložiek aloe sú mukopolysacharidy, ktoré majú priaznivý vplyv na imunitný systém. Vysoko kvalitná aloe vera obsahuje 1 200 mg mukopolysacharidov na liter.
Aloe Vera Klub Global 3000:
- obsahuje najmenej 99,50% gélu z aloe vera- vyrába sa v Mexiku lisovaním dužiny listov aloe vera- je certifikovaná Medzinárodnou vedeckou radou pre aloe vera, IASC (MEDZINÁRODNÁ VEDECKÁ RADA PRE ALOE), ktorá stanovuje normy kvality týchto produktov
- nie je návyková ani pri dlhodobom užívaní
- neobsahuje aloín
Obsah: 500 ml (sklo alebo plast)

ZLOŽENIE

Kompozícia: Aloe Vera Barbadensis Miller gél, regulátor kyslosti kyselina citrónová, konzervačná látka benzoan sodný a sorban draselný

POKYNY

Odporúčané dávkovanie: zmiešajte 15 až 50 ml denne s vodou alebo iným vhodným nápojom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Skladovanie: skladujte do 25°C. Po otvorení uchovávajte pri teplote do 6°C. Uchovávajte mimo dosahu detí! Pred otvorením pretrepte, obsahuje buničinu.

VÝROBCA / KRAJINA PÔVODU

Vyrobené v Českej republike pre Global 3000 Club. Global s.r.o.

23,50 €
nezahŕňa cenu dopravy
Flag Counter