Reico zdravé krmivo


V prípade záujmu Vám pošlem zadarmo vzorku granúl na vyskúšanie.

Chcete si objednať produkty?

Kontaktujte ma, zaregistrujem Vás do E-shopu

www.reico-vital.com/jana.dobrotova

dobrotova.jana@gmail.com

+421 904 561 002Jedinečným charakteristickým znakom

krmív Reico je unikátna zmes rias, vďaka ktorej je v tele dosiahnutá rovnováha minerálnych látok. Ďalšia dôležitá výnimočnosť spočíva v našom jedinečnom spôsobe výroby, pri ktorom sú bylinky mimoriadne šetrne mikronizované, vďaka čomu zostávajú jednotlivé zložky plne účinné a zachované.

Spektrum produktov

Naša široká paleta produktov je zameraná na potreby človeka, zvieraťa, rastliny a pôdy. S našimi produktmi chceme aktívne prispieť k znovuvytvoreniu rovnováhy v týchto systémoch a trvalo ju zlepšovať. Preto ponúkame napr. pre zvieratá vysokohodnotnú, plnohodnotnú potravu pre daný živočíšny druh.

Náš cieľ: 

Život v minerálnej rovnováhe

Zdravie a blaho našich zákazníkov a ich zvierat nám leží na srdci. Z tohto dôvodu sme spojili v našich jedinečných produktoch to najlepšie, čo môže príroda ponúknuť, aby sa telo dostalo do svojej minerálnej rovnováhy. Pri vývoji našich produktov sa opierame o 40 ročné poznatky z vývoja a praktických skúseností v oblasti základných prírodných kolobehov minerálov a stopových prvkov.

Minerálna rovnováha - čo to vlastne je? A na čo je to dobré?

Pod minerálnou rovnováhou rozumieme rovnováhu medzi aktivujúcimi a regulujúcimi minerálmi v tele. Tieto minerály prijímame stravou. Prirodzené enzýmy v strave zabezpečujú to, že organizmus odvádza nechcené alebo prebytočné látky a tak si sám dokáže vytvoriť rovnováhu. Keď je telo v minerálnej rovnováhe, sú aj kyseliny a zásady v tele v rovnováhe. V tomto optimálnom stave funguje imunitný systém dokonale. To je základ pre fyzickú kondíciu, zdravie, blaho a vitalitu.

Ako vzniká minerálna nerovnováha?

Prehnojením pôd v dôsledku priemyselnej výroby v poľnohospodárstve môže vzniknúť minerálna nerovnováha. Pri dodávaní prevažne aktivujúcich minerálov sa to prejaví na obsahu výživových látok v neskoršej úrode. Z nášho pohľadu vznikne takto nerovnováha, ktorá sa môže prostredníctvom stravovania ďalej posúvať na človeka a zviera. Následok: podiel kyselín a zásad je vyvedený z rovnováhy. Pri prílišnej kyslosti drancuje telo svoje zásobníky minerálnych látok (napr. kosti, pokožku, vlasy, zuby a kĺby). Dlhotrvajúce demineralizovanie môže mať za následok oslabenie imunitného systému. Keď sa pokúsime pôsobiť proti demineralizovaniu užívaním jednotlivých minerálov, môže aj to opäť spôsobiť nerovnováhu.

Ako zabrániť minerálnej nerovnováhe?

Prísunom alkalických minerálov prostredníctvom pestrej a vyváženej stravy môže byť prekyslenie tela opäť vyrovnané.

Aký prínos majú naše produkty pre Vás a Vaše zviera?

Chceli by sme Vás a Vaše zviera sprevádzať na ceste k prirodzene lepšiemu životu.

Naše krmivo a potravinové doplnky čisto na prírodnej báze obsahujú mikroživiny, ktoré si telo samo nevie vyrobiť, ale musí ich prijímať v strave. S našimi produktami si dopĺňate takpovediac zásoby vo vnútornej lekárni tela a tak môže telo v prípade potreby kedykoľvek po tejto rezerve siahnuť. Doprajte telu dostatok kyslíka, vody a minerálov, potom budete na správnej ceste k minerálnej rovnováhe!Produktová príručka: TU


Čo by ste mali vedieť, skôr ako si začnete objednávať krmivo Reico

www.reico-vital.com/jana.dobrotova

Registráciu do e-shopu vykoná obchodný partner spoločnosti.


K registrácii

sú potrebné tieto údaje:

 • meno
 • adresa
 • telefón
 • e-mail

Po registrácii príde na váš e-mail správa s potvrdzovacím linkom na nastavenie si svojho hesla, ktoré ešte raz potvrdíte.


Do e-shopu sa prihlasujete
 • e-mailom
 • heslom, ktoré ste si sami zvolili

Doprava:
 • kuriérom DPD (informácia príde e-mailom)
 • cena dopravy je 7,60 €
 • väčšia objednávka môže byť rozdelená do viacej balíkov, ktoré nemusia prísť naraz v jeden deň
 • doba dodania je  5 - 7 dní

Platba:
 • online kartou
 • prevodom na účet (variabilný symbol je číslo objednávky)Katalóg internetových stránok Flag Counter