UNISEX SPRCHOVÝ GEL - 500 ml

500 ml

Claris Beauty unisex koncentrovaný sprchový gel - sada 200 + 500 ml

POPIS VÝROBKU

Claris Beauty sprchový gél (unisex)
KONCENTRÁT.
Mycí účinok je taký vysoký, že postačuje menej ako polovica dávky bežných typov gélov.
Sprchový gél s medom a Aloe Barbadensis. Hydratuje, vyživuje, zjemňuje. Med podporuje hydratáciu pokožky a zanecháva pocit jemnosti. Aloe Barbadensis pomáha prirodzeným regeneračným procesom pokožky a pomáha ju upokojiť. Pomáha syntéze kolagénu a prispieva k zlepšeniu vzhľadu pokožky.
Obsahuje hydratačný glycerín, jemné konzervačné látky povolené v prírodnej kozmetike a čistiace látky, ktoré môžu byť degradované v prírode.
Gél vykazuje veľmi vysokú penivú kapacitu s bohatou krémovou penou. Mycí účinok je taký vysoký, že je potrebné menej ako polovica dávky bežných typov gélov.
Objem – 200 ml / 500 ml

ZLOŽENIE

Aqua, kokamidopropyl, betaín, sarkozinát lauroyl sodný, kokoyl izetionát sodný, chlorid sodný, glycerín, šťava z listov aloe barbadensis, benzylalkohol, glykoldistearát, steareth-4, med, extrakt zo semien cucurbita pepo, benzoan sodný, sorbát draselný, polyquaternium-7, parfum, limonén, linalool, kyselina citrónová.

POKYNY

Použiť: Naneste niekoľko kvapiek produktu na dlane a zmiešajte s vodou. Napeňte a potom naneste na pokožku po celom tele. Dôkladne opláchnite.
Upozornenie: Zabráňte kontaktu s očami.
Skladovanie: Chráňte pred priamym slnečným žiarením, mrazom a nevystavujte teplotám nad 40 °C.

VÝROBCA / KRAJINA PÔVODU

GLOBAL 3000 s.r.o., Benešova 1279/5, 152 00 Praha 5.

13,00 €
nezahŕňa cenu dopravy
Flag Counter