SAFFLOWER CREAM

50 ml

Krém na regeneráciu a antioxidant.

Alergény: bez parabénov

POPIS VÝROBKU

Ľahký polomastný krém pre normálnu a zmiešanú pleť s vysoko kvalitným svetlicovým olejom a skvalánovým olivovým olejom.
Je vhodný na denné aj nočné použitie.
Má významné regeneračné a antioxidačné vlastnosti posilnené hydratačným a upokojujúcim účinkom panthenolu a vitamínu E.SQUALANE Z OLIVOVÉHO OLEJA. Ide o takzvaný "suchý olej". Je to olej, ktorý sa vďaka svojej štruktúre ľahko a rýchlo vstrebáva do pokožky. Jeho zloženie je veľmi podobné kožnému mazu. Rýchlo sa vstrebáva. Vďaka tomu je vaša pokožka zamatovo hladká. Zároveň pôsobí ako antioxidant, ktorý absorbuje toxíny a ťažké kovy, a tým pomáha chrániť pokožku pred vonkajším prostredím.
SVETLICOVÝ OLEJ pôsobí ako ochranná bariéra, ktorá zabraňuje vlhkosti opustiť našu pokožku. Zjemňuje a zvhčujel vašu pokožku. Je schopný odstrániť suchosť a upokojiť kožné problémy. Použitie svetlicového krému sa odporúča najmä pre suchú pokožku, pretože pomáha udržiavať jej pružnosť. Výrobok je obzvlášť prospešný pre citlivú pokožku, pretože, na rozdiel od iných krémov, neupcháva póry, a preto ho môžu používať aj ľudia,
ktorí majú citlivú pokožku.
VITAMÍN E prispieva k oprave tkanív. Pomáha odstraňovať suchú a suchú pokožku (najmä na jar po tuhej zime). Zanecháva žiarivejšiu pleť, znižuje poškodenie štruktúry pokožky. Prispieva tiež k regenerácii pokožky, chráni ju pred škodlivými účinkami voľných radikálov a má zjemňujúce účinky. Kombinácie vitamínu E s inými účinnými látkami, najmä panthenolom, sú prospešné.
PANTHENOL JE PROVITAMÍN B-5, ktorý má regeneračný, protizápalový a zmäkčujúci účinok.
Balenie: 50 ml

ZLOŽENIE

Zloženie /INCI/: voda, skvalén, olej zo semien tinctoria Carthamus, ovocný olej olea europaea, glycerín, panthenol, polyakrylamid, cetylalkohol, glyceryl stearát, tokoferylacetát, fenoxyetanol, C13-14 izoparafín, laureth-7, etylhexylglycerín, parfum, alfaizometylionón, citronellol, hexyl škorica, hydroxycitronellal, limonén, linalool.

VÝROBCA / KRAJINA PÔVODU

Global 3000 / Česká republika

10,20 €
nezahŕňa cenu dopravy
Flag Counter