OLIVERA BODY MILK

200 ml

Olivera body milk je jemné mlieko, ktoré sa môže používať na pokožku celého tela.

Alergény: bez parabénov

POPIS VÝROBKU

Mlieko sa stará o pokožku vášho tela. Má zvlhčovacie vlastnosti. Obsahuje olivový olej, mandľový olej, ktorý je bohatý na vitamíny a minerály, panthenol a extrakt z koreňa konjaku, ktorý funguje ako kondicionér pre vašu pokožku. Podporuje hydratovanú pokožku a znižuje výskyt jemných línií a známok starnutia pokožky.
Vďaka tomuto zloženiu je mlieko vhodné na použitie na suchú, popraskanú, jemnú a citlivú pokožku.
Mandľový olej je jedným z najlepších rastlinných olejov, skvelý pre suchú a citlivú pokožku. Má regeneračné vlastnosti, je protizápalový a je veľkým pomocníkom pri starostlivosti o popraskanú pokožku. Ľahko sa vstrebáva do pokožky a zvlhčuje pokožku. Mandľový olej je tiež bohatý na rôzne vitamíny a minerály. Obsahuje vitamín A (môže zmierniť akné), E (pre starnúcu pokožku), F, B7 (biotín na posilnenie) a minerály ako draslík, vápnik alebo horčík.
Skvaláne nájdete v našich ďalších produktoch. Vyzerá a správa sa ako olej, ale v skutočnosti to nie je olej. Je to rastlinný extrakt a má hydratačné vlastnosti. Je ultraľahký, dokonale sa vstrebáva, nezaťažuje pokožku a umožňuje jej dýchať, prirodzene ju zvlhčuje. Je vhodný pre každý typ pleti. Okrem toho zjemňuje a vyhladzuje pokožku. Je skvelým pomocníkom pri akné.
Olivový olej je olej lisovaný za studena z olivového ovocia. Je bohatá na vitamíny E, K a A, ako aj omega-3 mastné kyseliny. Dokonale premasťuje pokožku. Je ľahký a ľahko sa vstrebáva. Vhodný pre extrémne suchú a popraskanú pokožku, podráždenú a aknóznu pleť. Dodáva pokožke pružnosť, udržuje ju mladú a pružnú, má tiež protizápalový účinok a chráni ju pred voľnými radikálmi.
Vitamín E, ktorý sa získava z prírodných zdrojov, funguje ako antioxidant a veľmi dobre sa vstrebáva. Okrem toho udržuje krém v perfektnom stave ako konzervačný prostriedok. Znižuje tvorbu pigmentových škvŕn, vrások, pomáha hojiť rany, bojuje proti starnutiu pokožky a je skvelý aj po opaľovaní.
Extrakt z koreňa konjaku sa používa v kozmetike ako zahusťovadlo krémov a ako "konzervačná látka", ale zároveň má skvelé vlastnosti aj v starostlivosti o pleť. Je skvelým pomocníkom pri starostlivosti o suchú a popraskanú pokožku. Je to rastlina pôvodom z Ázie.
Konjac obsahuje bielkoviny, sacharidy, lipidy, sodík, draslík, horčík, železo, fosfor, meď, zinok, vitamín A, vitamín E, vitamín D, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, vitamín C, pantothenát niacín, mastné kyseliny a kyseliny listové. Prášok z koreňa konjaku sa používa v kozmetike pre svoju schopnosť zadržiavať vodu a udržiavať zdravú pokožku. Koreň konjaku funguje ako kondicionér pre pokožku a zároveň ju chráni pred vonkajšími znečisťujúcimi látkami. Podporuje hydratáciu a pružnosť podobnú kyseline hyalurónovej. Keď sa konjac aplikuje na pokožku, znižuje výskyt jemných línií a účinky starnutia.
Použitie: Produkt nanášajte podľa potreby počas dňa alebo v noci.
Obsah: 200 ml

ZLOŽENIE

Aqua, skvalén, olej z ovocia olea europaea, olej z koreňa slivky amygdalus dulcis, glycerín, panthenol, glyceryl stearát, polyakrylamid, tokoferylacetát, oleylerukát, cetylalkohol, fenoxyetanol, extrakt z koreňa amorphophallus konjac, C13-14 izoparafín, laureth-7, polysorbát 80, etylhexylglycerín, kyselina mliečna, parfum.

POKYNY

Produkt nanášajte podľa potreby počas dňa alebo v noci.
Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

VÝROBCA / KRAJINA PÔVODU

Vyrobené v Českej republike pre klub GLOBAL 3000. Global 3000 s.r.o.

11,30 €
nezahŕňa cenu dopravy
Flag Counter