FILTER DIONELA FAS 4

DIONELA je vodný filter tzv. 3. kohútika. Je pripojený k vodovodnému kohútiku alebo k rohu pod kuchynskou linkou. Používa sa na odstránenie širokej škály cudzorodých látok z pitnej vody určenej na prípravu nápojov a jedál. Pre každý Dionele musíte kúpiť pripojovací spínač k prívodu vody.

OPIS VÝROBKU

DIONELA je unikátny produkt, "šitý na mieru" kvalite českej a slovenskej pitnej vody. Extrémne veľký objem sorpčných hmôt filtra je jedným z dôvodov jeho extrémne vysokej účinnosti.

Zároveň môžete získať najkvalitnejšiu pitnú vodu oveľa lacnejšie ako nákupom balenej vody každý deň.

DIONELA používa štyri typy vymeniteľných filtračných vložiek. V závislosti od vašich požiadaviek a problémov s pitnou vodou si môžete vybrať filter DIONELA so správnym filtračným prvkom.

Technické parametre:
Výška filtra: 406 mm
Priemer: 100 mm
Objem filtračného média: 1,2 l
Maximálna tlaková strata: 0,093 MPa

Vlastnosti
filtračného prvku
FAS4 DIONELA s patrónou FAS4 odstraňuje všetky znečisťujúce látky uvedené v bode 2 pre patrónu FAM 1. Zároveň s veľkou kapacitou odstraňuje arzén a iné ťažké kovy z vody. Účinnosť sa zvyšuje s klesajúcim pH a klesajúcimi koncentráciami železa a mangánu. Neodstraňuje dusičnany ani prechodnú tvrdosť.

Kapacita arzénu: Za predpokladu, že pH je nižšie ako 8 a koncentrácia železa a mangánu neprekračuje súčasnú hygienickú normu, Dionela FAS4 odstráni najmenej 1 g arzénu. V prípade vody s obsahom arzénu do 100 μg/liter (desaťnásobok "normy") to znamená 10 000 litrov pitnej vody bez obsahu arzénu. Funkčnosť filtra Dionela FAS4 je až 2 roky od prvého zalievania, po ktorom je potrebné vymeniť filtračnú vložku za novú.

VÝROBCA / KRAJINA PÔVODU

Vyrobené v Českej republike.

220,00 €
nezahŕňa cenu dopravy
Flag Counter