CAVIAR SÉRUM

50 ml

Caviar sérum je jedinečný produkt na regeneráciu a spomalenie starnutia pokožky.

Alergény: bez parabénov

POPIS VÝROBKU

Caviar sérum je jedinečný kozmetický výrobok vhodný na okamžitú a účinnú starostlivosť o pleť. Je to veľmi ľahká a ľahko roztierateľná W/O emulzia s vysoko kvalitnými kozmetickými olejmi, bambuckým maslom, extraktom z kaviáru, extraktom zo zeleného čaju z čínskeho zeleného čaju, rastlinným gélom, vitamínom E, panthenolom a ďalšími užitočnými látkami.
Vysoko kvalitný biologicky aktívny a koncentrovaný extrakt z kaviáru regeneruje bunkovú štruktúru pokožky a spomaľuje proces starnutia. Vďaka svojej mimoriadnej roztierateľnosti a pohodlnej forme aplikácie sa kaviárové sérum ľahko nanáša na tvár a dekolt kedykoľvek počas dňa alebo noci.
Obsah: 50 ml

ZLOŽENIE

Zloženie: voda, skvalén, glycerín, panthenol, butyrospermum parkii maslo, polyakrylamid, tokoferylacetát, oleylerukát, glyceryl oleát, dikaprylyl éter, laureth-7, camellia chinensis leaf extr., amorphophallus konjac root extr., kaviár extr., propylénglykol, glyceryl stearát, dimetikón, fenoxyetanol, C 13-14 izoparafín, etylhexylglycerín, parfum, hydroxyizohexyl 3-cyklohexénkarboxaldehyd

POKYNY

Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

VÝROBCA / KRAJINA PÔVODU

Vyrobené v Českej republike pre klub GLOBAL 3000.

12,00 €
nezahŕňa cenu dopravy
Flag Counter