Bezoplachový kondicionér

Úvod Bezoplachový kondicionér

I'm So Silky Leave-On

Bezoplachový kondicionér

OdporúčamSuper hydratačný kondicionér určený pre medzivýstavnú starostlivosť pre padavú srsť. Udržuje srsť bez chumáčov a vyhladenú. Obsahuje Crosilk™, ktorý preniká do kože až ku korienku vlasu a tým udržuje srsť dobre česateľnú. Je vynikajúci v kombinácií s naším olejom So Posh Coat Oil.

Balíčkovanie: Zmiešajte I´m So Silky Leave-on kondicionér v pomere 1:16 alebo 1:20 (závisí to od srsti a od preferovaného výsledku). Nevymývajte. Aplikujte po celej dĺžke srsti, nevynechajte jednotlivé vrstvy a problematické miesta. Vyžmýkajte a zabaľte psa do uteráku. Vysušte srsť ako obvykle

Ak preferujete olej (maltese, york), pridajte trocha So Posh Coat Oil do Leave on zmesy. Pre maltézákov a yorkov stačí 5ml. Napríklad pre plemená ako shi-tzu je potrebn= použiť 10-15ml. Dobre premiešajte a dôkladne rozdeľte do jednotlivých vrstiev srsti. Nevymývajte. Vysušte srsť ako obvykle a zabaľte do uteráku, alebo nechajte voľne vyschnúť.

Kondicionér neobsahuje parabény, silikóny, konzervanty a má vyvážené pH.


Použitie: Rieďte v pomere 1:20


Nepoužívame konzervaty a preto sa neodporúča mať produkty dlho rozriedené. Všetky sú určené na okamžité použitie


Zloženie: Aqua, Glycerin, Silk Protein, Argan Oil, Citric Acid, Vitamin A


Cena: 18,- €


 Kvalitná kozmetika pre Yorkshire Terrierov

 

produkty TU:

 

kozmetiku si na dobierku môžete objednať aj u mňa na adrese:

dobrotova.jana@gmail.com

 

objednávkový formulár TU:

 

video postup pri kúpaní a balíčkovaní TU: Rozdiel medzi chovateľom a množiteľom:
Zárukou čistokrvnosti je len RODOKMEŇ,
ktorý potvrdzuje preukaz o pôvode (PP).
!!! Nie je len vstupenkou na výstavu !!!

Ak chcete "orieška / kríženca" bez PP to radšej psíka adoptujte z útulku...
Nedajte sa oklamať peknou fotkou vykúpaného psíka na gauči. Lacný psík bez preukazu pôvodu (PP) pochádza z neľútostných podmienok množiarne – a teda trpel on i jeho zneužívaní rodičia.

Bez preukazu o pôvode neviete, kto boli rodičia ani ďalší predkovia vášho psíka a preto nemáte záruku, že boli zdraví a mali dobrú povahu.

Šteniatka z množiarní majú často skryté dedičné chyby a ochorenia (rázštepy, displázie kĺbov, vrodenú slepotu či hluchotu a nežiadúce charakterové vlastnosti). Mnohé problémy sa prejavia až neskôr. Za návštevy veterinárov a liečbu zaplatíte veľa peňazí, ktoré ste kúpou lacného šteniatka plánovali ušetriť. Nesprávne kríženie (napr. otec s dcérou), zlé podmienky chovu poznačia zvieratá na celý život.

Skutočne čistokrvný psík má vždy preukaz o pôvode (tzv. rodokmeň), stojí viac a chovateľ sa neskrýva za anonymný inzerát, ale odhalí svoju identitu.

Každou kúpou lacného šteniatka vytvárate priestor pre ďalšie množenie a ďalšie utrpenie.

Preto nekupujte šteniatko ani zo súcitu, začarovaný kruh bolesti tak bude pokračovať pre ďalšie sučky a ďalšie šteniatka. 


Pamätajte, kúpou zvieraťa od množiteľa financujete obrovské utrpenie zvierat !!!  (viac TU)


Najnovšie zistená množiareň u veterinára z Partizánskeho (viac TU)        

 Reálne fotky z jednej českej množiarne.

 
Copyright 2018 - 2021 © CHS: Jane's Wonderful Dream
Flag Counter